Vaiko diena

vaikų piešti debesys

Vaiko diena nuo šių metų švenčiama trečiąjį gegužės penktadienį, šiemet – gegužės 17-ąją. Ši data pasirinkta neatsitiktinai – ji įsiterpia tarp Motinos, Tėvo ir Šeimos dienų, pabrėždama vaiko vaidmenį šeimoje ir visuomenėje. Vaiko dieną minėjome Neveronių seniūnijoje, kartu su Vaikų dienos centro „Juventa” vaikais ir centro darbuotojomis. Švęsdami vaikystę pasitelkėme žaidimų terapijos, dailės terapijos elementus, žaidėme žaidimus, vaikai piešė piešinius tema „Mano vaikystės svajonių diena”, vyko smagi viktorina Vaiko dienos tema, vaikai buvo apdovanoti prizais. Džiaugiamės, kad vaikai aktyviai įsitraukė, dalinosi savo emocijomis, jausmais, jautėsi linksmi ir laimingi.

Vaiko diena – tai ne tik šventė, bet ir proga susimąstyti apie vaikų gerovę ir atsakomybę už jų ateitį. Šios dienos prasmė ir pagrindinė užduotis – plačiai skelbti pasauliui apie būtinybę saugoti ir gerbti vaikų teises!

Vaiko dienos reikšmė:

  • Atkreipti dėmesį į vaikų teises ir gerovę
  • Skatinti visuomenę rūpintis vaikais
  • Ugdyti pagarbą vaikams ir jų individualiems poreikiams
  • Stiprinti šeimos ryšius
  • Puoselėti teigiamas vertybes ir saugią aplinką vaikams

    Šventę organizavo ir vedė atvejo vadybininkė Aurelija Aleksynienė, socialinė darbuotoja dirbanti su šeimomis Virginija Smilinskienė ir psichologė Lina Ugnė Novikienė.

Skip to content