Socialinės priežiūros skyriaus veikla

Tas, kuris padėjo bent vienam vieninteliam žmogui, suvokė gyvenimo prasmę.

Stefanas Cveigas

Socialinės priežiūros skyrius

 

Socialinės priežiūros skyriaus tikslas – teikti socialinę pagalbą Kauno rajone gyvenantiems senyvo amžiaus, neįgaliems žmonėms, šeimoms, kitiems asmenims, siekiant padėti jiems spręsti socialines problemas, mažinti socialinę atskirtį.

Socialinės priežiūros skyriaus teikiamos paslaugos:

  • Specialiojo transporto paslauga žmonėms su negalia, ir asmenims, turintiems judėjimo problemų, kurie dėl ligos ar sveikatos sutrikimų negali naudotis visuomeniniu ar individualiu transportu (transportas pritaikytas judėjimo negalią turintiems asmenims vežti).
  • Dušo ir skalbimo paslaugos vienišiems senyvo amžiaus, suaugusiems asmenims, turintiems negalią ir kitiems, laikinai netekusiems savarankiškumo, asmenims.
  • Pagalba į namus vienišiems, senyvo amžiaus, neįgaliems asmenims, jų šeimoms iki 10 val. per savaitę, pagal nustatytą socialinių paslaugų poreikį. Teikiama pagalba tvarkantis buityje, lydint į gydymo įstaigas, aprūpinant maisto produktais, vaistais ir kt.
  • Dienos socialinės globos asmens namuose paslaugos skiriamos neįgaliems vaikams, suaugusiems ir senyvo amžiaus asmenims, turintiems sunkią negalia, siekiant sudaryti sąlygas sunkią negalią turinčiam asmeniui kuo ilgiau savarankiškai gyventi savo namuose, stiprinti jo gebėjimus ir savarankiškumą, užtikrinti jo socialinius ir slaugos poreikius atitinkančių paslaugų teikimą, o šeimos nariams palengvinti ligonio priežiūrą. Socialinė globa derinama su kineziterapijos, slaugos ir psichologo paslaugomis.
  •  Aprūpinimas techninės pagalbos priemonėmis (neįgaliųjų vežimėliais, vaikštynėmis, ramentais, lazdelėmis, funkcinėmis lovomis ir kt.). Pagrindinis veiklos tikslas – aprūpinti Kauno rajono neįgaliuosius techninės pagalbos priemonėmis, tenkinant jų specialiuosius poreikius. Tinkamas techninių pagalbos priemonių naudojimas padidina neįgaliųjų fizinės bei socialinės aplinkos prieinamumą, o tai savo ruožtu skatina neįgaliuosius bei jų šeimos narius aktyviau integruotis į visuomenę. Prašymo techninei pagalbos priemonei gauti forma
  • Sociokultūriniai renginiai.
  • Sveikatinimo ir kineziterapijos paslaugos;
  • Sociokultūrinio užimtumo organizavimas – veikla, kuria siekiama neįgaliųjų kultūrinio ir visuomeninio veiklumo. Sociokultūrinė veikla aprėpia laisvalaikio, išvykų, renginių, švenčių, seminarų organizavimą. SBĮ Kauno rajono socialinių paslaugų centre yra skaitomos paskaitos ir vedami praktiniai seminarai,
  • Asmens gebėjimo pasirūpinti savimi ir priimti kasdienius sprendimus vertinimas.

 


Darbo Laikas

I-IV 8.00-17.00

V 8.00-15.45

Pietų pertrauka 12.00-12.45

El. paštas

centras@kaunorspc.lt

Telefonas

(8 37) 32 81 95

 

Paskutinį kartą atnaujinta 2023-09-12 23:27:38
Skip to content