Susitikimas su Ilgakiemio kaimo bendruomene

Socialinės pagalbos bendruomenėje skyriaus socialinio darbo organizatorės siekia didinti informacijos sklaidą apie socialinę pagalbą Kauno rajono gyventojams. Šiuo tikslu darbuotojos buria gyventojus bendriems susitikimams, kurių metu pristato Skyrių ir jos veiklas, dalinasi savo žiniomis, patirtimi, mezga artimesnį, glaudesnį ryšį su bendruomenės nariais.

 

Socialinio darbo organizatorės Audronė Baškienė ir Virginija Černevičienė lankėsi Garliavos apylinkių seniūnijos Ilgakiemio kaimo bendruomenėje. Šis susitikimas buvo organizuotas bendradarbiaujant su Ilgakiemio laisvalaikio salės renginių organizatore A. Vodčiciene, su kuria užsimezgė graži draugystė, padėjusi atrasti puikią vietą renginiui.

 

Susitikimo metu gyventojams buvo pristatytos Socialinės pagalbos bendruomenėje skyriaus teikiamos paslaugos, pasidalinta informaciniais lankstinukais bei skrajutėmis. Bendruomenės nariai aktyviai domėjosi pateikta informacija, kėlė klausimus apie šiais metais įvykusią negalios reformą, rajone teikiamas socialines paslaugas namuose, pavežėjimo į gydymo įstaigas niuansus, būsto pritaikymo neįgaliesiems galimybes. Taip pat vyko diskusija apie būsimus pokyčius socialinėje valstybės politikoje ir galimas pasėkmes gyventojams.

 

Socialinio darbo organizatorės A. Baškienė ir V. Černevičienė kartu su renginyje dalyvavusiais Ilgakiemio kaimo gyventojais sutarė, kad tai buvo naudingas ir prasmingas susitikimas, padėjęs užmegzti artimesnį ryšį tarp socialinės pagalbos teikėjų ir bendruomenės narių. Tokio pobūdžio Socialinės pagalbos bendruomenėje skyriaus organizuojami renginiai planuojami ir ateityje, siekiant užtikrinti, kad bendruomenės nariai būtų tinkamai informuoti apie galimas pagalbos formas ir galėtų pasinaudoti teikiamomis paslaugomis.

Skip to content