Susitikimas su Socialinių paslaugų centru „Klaipėdos Lakštutė”

Efektyvus socialinių paslaugų teikimas yra sudėtingas uždavinys, kurį daugelis organizacijų siekia įgyvendinti. Vienos organizacijos gali turėti gilias žinias ir išteklius tam tikroje sferoje, tuo tarpu kitos organizacijos gali pasižymėti kitomis stiprybėmis ar patirtimi. Dėl to, pasidalinimas patirtimi ir bendradarbiavimas tarp įvairių įstaigų yra išskirtinė svarba siekiant pagerinti socialines paslaugas.

2024 m. gegužės 14 d. į Kauno rajono socialinių paslaugų centrą, savo patirtimi pasidalinti atvyko Socialinių paslaugų centro „Klaipėdos Lakštutė“ atstovai. Susitikimo metu turėjome galimybę pasidalinti praktinėmis įžvalgomis teikiant dienos socialinę globą asmens namuose ir pagalbos į namus paslaugą. Kolegos buvo supažindinti su visa Kauno rajono socialinių paslaugų centro veikla.

Diskusijos metu dalinomės iššūkiais su kuriais susiduriame teikdami paslaugas namuose, aptarėme socialinio darbo organizatorių, socialinių darbuotojų ir individualios priežiūros darbuotojų funkcijas, jų pareigas bei teise. Taip pat palietėme teisės aktų reglamentuojančių paslaugos teikimą temą, bei numatomus pasikeitimus ateityje.

 

Skip to content