Šeimų žygis su skyriaus Dienos socialinės globos centro šeimomis

Vaikai ir suaugę eina asfaltuotu miško keliu
Jungtinių Tautų organizacija tradiciškai Tarptautinę šeimos dieną kviečia paminėti kiekvieną gegužės 15-ąją, todėl skyriaus Dienos socialinės globos centro šeimos šeštadienio rytą rinkosi į „Šeimų žygį“. Tikriausiai visi pritarsite, kad nėra svarbu, kaip yra pasirenkama švęsti šeimos dieną – aktyviai ar pasyviai, dalyvaujant ypatingoje veikloje, dideliame renginyje ar tiesiog žaidžiant stalo žaidimus namuose, svarbiausia – daugiau dėmesio skirti artimiausiems žmonėms ir kartu praleisti daugiau laiko.
Šeimos dienos žygis nebuvo tik apie ėjimą miške. Tai buvo apie bendrystę, bendravimą ir smagų laiką kartu, todėl visos kelionės metu netrūko įvairių užduočių . Tėčiai, mamos, broliai, sesės ir augintiniai  entuziastingai buvo pakviesti mūsų savanorės iš užsienio Kitana į apšilimą prieš žygį. Kineziterapeutė Kristina visus norinčius supažindino su šiaurietiško ėjimo technika, o mažuosius ir visus susidomėjusius pakvietė labiau stebėti mus supančią aplinką ir joje rasti reikiamas gamtos detales. Socialinė darbuotoja Ingrida įnešė azartiškumo pakviesdama visas šeimas dalyvauti ir išsiaiškinti laimėtojų komandą interaktyviame žaidime. Kiekviena šeima taip pat turėjo pasukti galvas, kaip pernešti savo vieną šeimos narį neliečiant žemės, mamos buvo pakviestos pozuoti labai vyriškai, o tėčiai – moteriškai ir elegantiškai . Išduosime paslaptį, kad šios užduotys buvo įveiktos labai greitai ir su smagiu nuotaikos prieskoniu, nes tėčiai pasiprašė ir lūpdažio.
Nors Tarptautinę šeimos dieną yra kviečiama paminėti tik kartą per metus, bet mes linkime tai švęsti kiekvieną dieną ! Juk šeima tai vieta, kur prasideda gyvenimas ir niekada nesibaigia MEILĖ .
Ačiū visiems dalyvavusiems!

 

 

 

Skip to content