Kvietimas į fotografijos konkursą!

„Mano pasaulio spalvų mozaika” – metafora, kuri apibūdina individualų Tavo požiūrį, patirtį ir jausmus apie pasaulį. Mozaika – tai unikalus požiūris į gyvenimą, kuris sudarytas iš įvairių spalvų – skirtingų patyrimų, emocijų, idėjų, vertybių bei įspūdžių. Kiekviena spalva atskirai mozaikoje atspindi asmeninį gyvenimo aspektą ar jausmą, o visos spalvos bendrystėje sukuria unikalią kompoziciją – įdomią ir įvairiapusę asmeninę interpretaciją. „Mano pasaulio spalvų mozaika” parodo fotografuojančiojo individualumą ir skirtingumą, unikalų jo požiūrį į pasaulį. Žvilgsnis per objektyvą leidžia mums tyrinėti pasaulį aplink save ir matyti jį be galo įvairų, o užfiksuota kompozicija nuotraukoje – parodyti kitiems, kaip pasaulį matome mes.

Kviečiame vaikus tyrinėti pasaulį aplink save, kurti savo unikalią spalvų mozaiką, fiksuoti gražiausius vaizdus nuotraukoje ir parodyti koks nuostabus ir unikalus yra pasaulis!

Mūsų spalvų mozaikos gali būti labai įvairios, pavyzdžiui pasivaikščiojimas po mišką gali padovanoti įspūdingų spalvų kontrastų: nuo šviesių žalumynų lapų iki begalo tamsios žemės, nuo ryškiai mėlyno dangaus iki auksinės saulėlydžio šviesos. Gamotos spalvų kombinacijos sukuria malonų ir raminantį įspūdį, kuris įkvepia kūrybiškumui bei suteikia vidinės ramybės. Jūros motyvai perteikia mėlyno atspalvio grožį, o ežerai subtiliai atspindi žalius, mėlynus ir pilkus atspalvius. Gamtoje net ir tada, kai pliaupia lietus, galime atrasti spalvų harmoniją… Visa ši spalvų mozaika yra gilus ir asmeninis ryšys su mus supančia gamta. Kiekviena spalva turi savo unikalų toną, reikšmę ir galią bei neįtikėtiną poveikį mūsų emocijoms, iškeldamos mūsų įvairiausius jausmus ir emocines patirtis. „Mano spalvų mozaika”, tai įkvepiantis procesas, skatinantis mūsų kūrybiškumą, emocinio intelekto lavinimą, santykį su gamta ir prisirišimą prie gamtos grožio.

 

Skip to content