Krizių centre – buvusių gyventojų susitikimas ir 15 – asis veiklos gimtadienis

Moterų dekoruoti puodeliai

Balandžio mėnesį, kartu su  atbundančia gamta, Krizių centras pakviečia buvusias  gyventojas į susitikimą. Renginys jau yra tapęs gražia, kasmetine tradicija, visada vyksta tuo pačiu metu, kai pavasaris kviečia džiaugtis, linksmintis ir dalintis gera nuotaika. Šis susitikimas ypatingas, kadangi Krizių centras šiemet mini 15 – ąjį veiklos gimtadienį.  Įstaiga veikia nuo 2008 m. balandžio 22 d. ir kasmet kuria savo istoriją. Per visus tuos metus būta visko: sudėtingų, sunkių situacijų, jautrių istorijų ir likimų, tačiau tuo pačiu – ir daug sėkmės atvejų, laimingų moterų ir vaikų, prasmingų patirčių.

Krizių centro darbuotojams labai svarbu pamatyti ir išklausyti moteris, jų paaugusius vaikus, sužinoti kaip jiems sekasi. Į renginį atvyko ne tik buvusios, bet ir esamos Krizių centro gyventojos bei darbuotojai. Susitikimas prasidėjo edukacinė veikla – porcelianinių puodelių dekoravimu.  Edukatorė Ieva moteris supažindino su dekoravimo technika, mokė  perteikti kilusias kūrybines idėjas ant  puodelio. Užsiėmimo pradžioje moterys galvojo idėją, kurią norėtų perteikti, rinkosi spalvas ir savo sugalvotą idėją spalvino specialiais markeriais. Labai įdomu buvo stebėti, kokios įdomios, prasmingos ir išskirtinės moterų idėjos atgulė ant puodelių. Kiekvienas labai savitas, gražus ir unikalus. Po užsiėmimo dar laukė puodelių iškaitinimo orkaitėje procesas. Pasak edukatorės Ievos, dekoruotus puodelius būtina sudėti į šaltą orkaitę ir palaipsniui kaitinti iki 160 laipsnių temperatūros apie 90 minučių. Puodeliai užkaista, užsigrūdina ir neskyla, ši procedūra reikalinga, kad naudojant nenusiplautų, nenusivalytų piešinių dažai. Po edukacinės veiklos visos moterys vaišinosi kava ir šventiniais skanėstais, dalinosi smagiais prisiminimais, pasakojo savo šeimos istorijas. Smagu išgirsti sėkmės istorijas, pasidžiaugti teigiamais pokyčiais moterų gyvenime, matyti laimingus ir linksmus jų vaikučius.

Nuoširdžiai dėkojame moterims, kurios nors trumpam stabtelėjo ir aplankė mus. O mūsų dovana visoms dalyvėms – pačių dekoruoti porcelianiniai  puodeliai, iš kurių galės mėgautis pačia skaniausia arbata ar kava.

 

 

Skip to content