PADĖKA RĖMĖJAMS

Pasaulis nesustojo. Tik mes šiek tiek lėtesni, atsargesni, išsiilgę šiltų apkabinimų… Tik mirksnis ir viskas aplink pasipuošė žiedais, pumpurais, paukščių dainom ir šiluma. Pasaulis nebuvo sustojęs nei vienai akimirkai – jis tik suteikė mums progą ilgiau pasigrožėti pavasariu, pabūti akimirkoje bundančios gamtos ir nutilusiame mieste. Artėjančios šv. Velykos šiemet bus kitokios. Kitokios, tai nereiškia blogesnės.

Kauno rajono socialinių paslaugų centro paslaugų gavėjams – gardžios ir mielos šventinės dovanos nuo socialiai atsakingų įmonių, kurios neliko abejingos sunkumų patiriantiems ir dalinasi savo produkcija.

Nuoširdžiai dėkojame kepyklėlei „Prezo“ už padovanotus gardžius ir kvapnius kepinius, kuriais socialinio darbo specialistai pradžiugino Šeimos gerovės skyriaus Vaikų dienos centrą lankančius vaikus, Babtų ir Čekiškės seniūnijų šeimas, kurios šiuo metu patiria sunkumų. 85 vaikams „Prezo“ kepyklėlė tapo pačia mieliausia kepyklėle.

Garliavos naminių paukščių augintojas Saulius Orlavičius šeimoms padovanojo 720 vištų kiaušinių – skaniems ir puriems naminiams kepiniams, kad prie šventinio Velykų stalo susiburtų šeimos jaukiai kiaušinių marginimo tradicijai ar magiško naminio pyrago minkymui.

Dovanas šeimoms Centro socialinio darbo specialistai perdavė laikydamiesi visų saugumo reikalavimų.

Būkite saugūs ir sveiki! Likite namie per šventes!

 

Skip to content