Fotografijos konskursas „Mano pasaulio spalvų mozaika”

Gėlės, keksiukai ir padėkos.

Fotografijos konkursas tema – „Mano pasaulio spalvų mozaika” kvietė tyrinėti pasaulį aplink save, kurti savo unikalią spalvų mozaiką, fiksuoti gražiausius vaizdus nuotraukoje ir parodyti koks nuostabus ir unikalus yra pasaulis! Žvilgsnis per objektyvą leidžia mums tyrinėti pasaulį aplink save ir matyti jį be galo įvairų, o užfiksuotos kompozicijos nuotraukoje – parodyti kitiems, kaip pasaulį matome mes.

Nuoširdžiai dėkojame vaikams už dalyvavimą fotokonkurse. Jūsų kūrybiškumas ir gebėjimas tyrinėti praturtino konkursą įspūdingais darbais. Kiekviena nuotrauka atspindi unikalią viziją ir talentą. Dėkojame tėveliams, kurie skatino savo vaikus kurti, drąsino juos ir padėjo įgyvendinti nuostabias idėjas.

Komisijai buvo sunku išrinkti konkurso nugalėtojus, todėl oficialiai skelbiame, kad laimėjo draugystė! Trys nuotraukos ir kompozicijos komisijos narių buvo išskirtos ir džiaugsmingai skelbiame šauniausius nuotraukų autorius:

1 vietos laimėtoja – Brigita, 16 m. 

2 vietos laimėtoja – Gerda, 16 m.

3 vietos laimėtoja – Deimantė, 9 m.

Kviečiame aplankyti nuotraukų galeriją ir pajausti vaikų kūrybą! 

 Atminimo dovanos pasiekė ir pradžiugino visus konkurso dalyvius! Už prizus ir dovanas nuoširdžiai dėkojame konkurso rėmėjams ir mūsų mylimiems socialiniams partneriams:

Adventure Mini golfui džiunglėse – už atributiką ir saldumynus vaikams!

UAB ,,Bijola” už 25 vnt. skaniausių ir gražiausių keksiukų!

,,Prezo” kepyklėlei už 6 nuostabius tortukus!

Vytauto Didžiojo karo muziejui už 3 šeimos bilietus (1 bilietas 4 asmenims) ir atributiką! Vytauto Didžiojo karo muziejus  – vienas seniausių Lietuvos muziejų, kurį aplankyti kviečiame visus ir būtinai – ne vieną kartą!

V-R Shop už 3 bilietus į 1 valandos trukmės virtualios realybės pramogas 1-4 asmenims pakaitomis. Virtualios realybės žaidimai suteikia galimybę nusikelti į pačias įvairiausias erdvės ir leidžia patirti nepamirštamų nuotykių, kurie sužadina aštriausius pojūčius ir kuria nepamirštamas emocijas.

 

Siekiant atkurti emocinę pusiausvyrą, atskleisti paslaugų gavėjų stipriąsias puses bei siekiant geriau pažinti save, tradicinių socialinio darbo metodų neužtenka ir kartais reikia daugiau, o tokiose situacijose padeda meninė veikla. S. Sontag (2000) teigimu, fotografijos procesas tapo socialiniu ritualu, apsauga nuo nerimo ir tuo pačiu galingu įrankiu.
Žodis „fotografija” kilęs iš graikų kalbos žodžių phos („šviesa“) bei graphis („teptukas“), kurie kartu reiškia „piešimas šviesa“. Fotografijos procesui reikalingos techninės priemonės, o šiuo laikotarpiu fotografuoti dar lengviau, kadangi galime pasinaudoti savo išmaniaisiais prietaisais. Fotografijos procesas žmogui suteikia spontaniškumo, kūrybinės saviraiškos galimybes, skatina aplinkos pažinimą bei savęs suvokimą joje.
Organizuojant fotografijos konkursą paslaugų gavėjams ir taikant jį kaip socialinio darbo būdą, yra prisidedama prie bendravimo bei kitų socialinių įgūdžių lavinimo. Paslaugų gavėjų, o ypač vaikų darytos nuotraukos tampa įspūdingais kūriniais, suteikia vaikams pasitikėjimo savimi jausmą, atsiranda motyvacija, o kiti – galbūt atranda naują, mėgstamą veiklą. Taip pat fotografijos naudojimas kaip vienas iš socialinio darbo metodų naudingas ne tik dalyviams, tačiau ir socialinio darbo specialistams – padeda kurti tarpusavio ryšį su paslaugų gavėjais, skatina bendradarbiavimą, įgalina paslaugų gavėją ir sukuria erdvę kūrybiškumui pasireikšti.

***

Konkursą organizavo, socialinių partnerių, rėmėjų ir socialinio darbo specialistų bendruomenę telkė, publikaciją parengė Centro socialinės darbuotojos dirbančios su šeimomis Evelina Bendinskienė, Kornelija Leilionaitė ir Aistė Timofejevaitė.

Skip to content