Tarptautinės Šeimos dienos renginių akimirkos

„Šeimos samprata apima ir tai – turi ne vien mylėti, bet ir leisti kitiems suprasti, kad yra kas juos sergi.    …aš vadinu tai „dvasiniu saugumu” – jausmas, kad tavo šeima sergi tave. Niekas kitas nesuteiks tau šio jausmo. Nei pinigai nei šlovė.” Mitch Albom

Gegužės mėn.  Kauno rajono socialinių paslaugų centre buvo švenčiama Šeimos diena.

Šeimos gerovės skyriuje gegužės 15 d. vykusioje šventėje šeimos juokėsi, šoko ir ragavo cukraus debesis, kartu svajojo ir saugojo vienas kito svajones. Skyriuje Krizių centre  svečiavosi dailininkė, knygelių vaikams autorė Ramunė Savickytė. Jos meniška siela ir rankų šiluma, kurianti iš molio nuostabius darbus subūrė mus jaukiam vakarui… Dalyviai mokėsi lipdyti iš molio ,,Šeimos židinius” ir kitus širdžiai mielus darbelius. Prie arbatos puodelio dalinosi patyrimais, išgyventomis emocijomis lipdant iš molio darbelius. Smagiausia, kad mamos kartu su savo vaikais kūrė bendrus darbelius, bendravo, dalinosi šiluma ir meile.

Gegužės 17 dieną į Dienos socialinės globos centrą rinkosi vaikams patys artimiausi bei brangiausi žmonės: tėčiai, mamos, sesės, broliai ir seneliai. Dideliame būryje šokio žingsneliais vyko šventės atidarymas, šeimos buvo pakviestos į kūrybines dirbtuves, kurių metu reikėjo išpuošti savo šeimos aitvarus. Susirinkusius linksmino klounas, o šventės metu buvo galima ne tik ragauti, bet ir pačiam pamėginti pasidaryti baltų cukraus vatos debesėlių.

Tokias šventes labai gera švęsti, nes jos pilnos bendrystės, vaikiško juoko ir daug besišypsančių širdžių

„Vaiko auginimas yra tarsi leidžiamas aitvaras į dangų – sunku stebėti kada jis tolsta, bet nepaprastai gera matyti, kai jis kyla vis aukščiau ir aukščiau pilnas laisvės vėjo” Susan Gale.

Skip to content