Kviečiame susipažinti su Dienos socialinės globos centro savanore Lonneke

mergina stovi priešais miesto panoramą
Dienos socialinės globos centras visuomet džiaugiasi, kai sulaukia draugų – savanorių, kurie nori prisidėti prie mūsų centro veiklos. Jau keletą metų iš eilės, bendradarbiaudami su Actio Catholica Patria, sulaukiame savanorių iš užsienio. Jų dėka šiek tiek daugiau sužinojome apie Ispaniją, Graikiją, Prancūziją ir Vokietiją.
Šiemet, sausio pabaigoje prie mūsų komandos prisijungė savanorė iš Nyderlandų – Lonneke. Kviečiame su ja susipažinti!
„Sveiki visi, aš esu Lonneke le Clercq ir man yra 22-eji. Esu kilusi iš Nyderlandų, tačiau šiuo metu gyvenu Kaune. Baigusi žmogaus judėjimo ir psichomotorikos terapijos studijas, nusprendžiau susirasti praktikos vietą, kurioje galėčiau įgyti įdomių patirčių. Pasikalbėjusi su Dienos socialinės globos centru ir daugiau apie jį sužinojusi, šia vieta iškart susižavėjau. Man buvo įdomu pamatyti darbą komandoje su skirtingų sričių specialistais, įvairaus amžiaus vaikais, kurių kiekvienas susiduria su savo iššūkiais.
Atvykus čia iškart pasijaučiau jaukiai. Centre esu jau 3 savaites ir čia mane sutiko kolegos ir vaikai su tokia meile, linksmumu, pasitikėjimu manimi ir daugybe šokių (kurie man labai patinka), kad negaliu savęs įsivaizduoti niekur kitur, tik čia. Aš jau dabar labai daug išmokau iš kolegų ir vaikų, tad labai laukiu nuotykių, kuriuos dar patirsime kartu.”
Savanorė Lonneke dalyvauja #europossolidarumokorpuso programoje.
Skip to content