Kviečiame prisijungti prie Vaikų svajonių projekto „Mokykla” ir išpildyti svajonę!

„Galimybė įgyvendinti svajonę – štai kas gyvenimą daro įdomų”, rašė P. Coelho, o kodėl gi kartais neįgyvendinus kažkieno kito svajonės? Juk taip netgi dar įdomiau!

Šiandien kviečiame išpildyti bent vieno Kauno r. vaiko mokyklinę svajonę ir trumpam gyvenimą padaryti įdomesnį ne tik svajojantiems vaikams, bet ir sau, jaučiant iš malonumo spurdančią savo širdį.

Nenumaldomai artėja rugsėjis, kai moksleiviai lauks jau kiek pamiršto skambučio, kviečiančio į klasės suolus. Kažkam tai bus pirmas toks rugsėjis, o kažkam paskutinis… O iki tol… Iki tol būtina pasirūpinti puikiu „startu”. Ir nors valstybės parama mokykliniams reikmenims kiek palengvina dalies šeimų pasiruošimą naujiems mokslo metams, mūsų Centro socialinio darbo specialistai puikiai žino, jog kartais jos kiek per maža, o kartais ši parama, dėl tam tikrų aplinkybių, šeimai nepriklauso. Tad norime jus pakviesti peržvelgti vaikų, kurie auga šeimose, susiduriančiose su vienokiais ar kitokiais sunkumais, svajones ir pasitarus su pačiu savimi, savoje šeimoje arba kolektyve, kuriame dirbate, išpildyti bent vieną svajonę. Juk vaikams taip norisi ne tik su seniai matytais draugais „pasilabinti”, ūgiais pasimatuoti, ne tik sutikti klasių vadovus ir dalykų mokytojus, bet ir pasididžiuoti savo naujais mokykliniais reikmenimis, dailia kuprine ar prabėgti mokyklos stadioną nauja sportine apranga ar sportiniais batais. O kai kam galbūt namuose taip ir trūksta rašomojo stalo ruošti namų darbams ar dalyvauti pamokose (juk nežinia kada ir vėl gali tekti sugrįžti prie nuotolinio ugdymo), galbūt kažkas iš vaikų svajoja apie būrelį, kurio kaina tėveliams sunkiai „įkandama”. Visas šias svajones galime išpildyti veikdami kartu!

Bendradarbiaudami su projekto „Vaikų svajonės” komanda, socialinio darbo specialistai Jus užtikrina, jog visos Kauno r. vaikų svajonės, esančios štai šioje nuorodoje – atidžiai atrinktos, išgirstos iš pačių vaikų lūpų, aptartos su tėveliais, įvertinant jų aktualumą šeimai, pasieks šeimas, o svajonių pildytojai būtinai sulauks grįžtamojo ryšio.

Dėkojame už jūsų dosnumą!

Brigitos (13 m.) piešinys

Parengė socialinio darbo specialistė Sigita Urbytė

Skip to content