Velykų proga – ,,Zuikio kaprizai“ ir kiti siurprizai

Paprastai Šv. Velykų išvakarėse Kauno rajono savivaldybės vadovai aplankydavo Pagynės vaikų globos namuose, labdaros ir paramos fondo ,,Nemuno krašto vaikai“ Vilkijos filialo dienos centre, Kauno rajono šeimynose, globojančiose vaikus, Lietuvos samariečių bendrijos Kauno skyriaus vaikų dienos centre ,,Užuovėja“, Krizių centre ir įteikdavo velykines dovanėles. Šiemet nuspręsta visus vaikus pakviesti į Kauno rajono Socialinių paslaugų centrą. Balandžio 27-osios popietę čia surengta graži šventė.

 

Tik pirmąsias akimirkas spalvingais balionais išpuoštoje salėje vaikai jautėsi nedrąsiai. Netrukus jie jau smagiai plojo bendraamžiams – folkloro ansamblio ,,Altonė“ dainorėliams ir muzikantams, surengusiems nuotaikingą su Velykų tradicijomis susietą koncertą, bendravo su Velykų bobute, džiaugėsi Kauno rajono savivaldybės mero Valerijaus Makūno ir Socialinės paramos skyriaus vedėjos Angelės Ščiukauskienės atvežtomis dovanomis. Šįkart tai nebuvo vien saldumynai, žaidimai ir knygelės, bet ir lankomiausias Kauno valstybinio lėlių teatro spektaklis ,,Zuikio kaprizai“.

 

Aktoriai A. Grėbliauskienė, R. Endriukaitis, O. Stankevičienė ir A. Žiurauskas į spektaklį- žaidimą įtraukė visus žiūrovus – vaikai kartu dainavo, vaidino gėles ir bites, vėją ir jūrą, rinko zuikiui vardą, o po spektaklio ilgai ilgai plojo aktoriams, nenorėjo paleisti jų nuo scenos.

Socialinių paslaugų centro direktorės pareigas laikinai einanti Lina Marozaitė renginiui baigiantis nesakė vaikams ,,Viso gero“, o ,,Iki pasimatymo“ . Tai reiškia, kad jie čia laukiami, kad bus organizuojama ir daugiau smagių švenčių.

KRS inf.