Veltos akimirkos bibliotekoje Garliavoje

Pačią pirmąją žiemos dieną Garliavoje, Kauno rajono savivaldybės viešosios bibliotekos parodų salėje, rinkosi auksarankės veltų paveikslų kūrėjos: čia atidaryta Kauno rajono socialinių paslaugų centro dienos priežiūros skyrių lankančių moterų veltų paveikslų paroda „Akimirka“.

Iš viso parodoje eksponuojami vienuolikos autorių darbai. Pasak parodos iniciatorės, Dienos priežiūros skyriaus specialistės užimtumui Daivos Sasnauskienės, visas šias moteris suvienijo bendra kūrybinė veikla, panašus požiūris į gyvenimą ir meną. „Žmonės, sulaukę brandaus amžiaus, mūsų skyriuje atsiskleidžia veldami“, – sakė ji. Specialistė susirinkusiai į parodos atidarymą auditorijai papasakojo apie vėlimo istoriją, trumpai paaiškino paveikslų kūrimo techniką.

Pagerbti darbščių moterų ir pasidžiaugti gražia Socialinių paslaugų centro iniciatyva atvyko Kauno rajono mero pavaduotojas Antanas Makarevičius, Administracijos direktoriaus pavaduotoja Raminta Popovienė, Tarybos narys Saulius Davainis, Socialinės paramos skyriaus vedėja Angelė Ščiukauskienė, Garliavos seniūnė Nijolė Tarvydienė.

Mero padėką už parodos organizavimą D. Sasnauskienei įteikęs A. Makarevičius pakvietė visus apsilankyti parodoje tam, kad geriau suprastume, pajustume ir pamatytume mus supantį pasaulį kuriančiųjų akimis. R. Popovienė prisiminė pirmuosius Dienos priežiūros skyriaus steigimosi žingsnius: „Pirmą kartą sulaukėme tik vienos lankytojos, tačiau laikui bėgant pagyvenusio amžiaus Kauno rajono gyventojų, norinčių turiningai praleisti laiką, pabendrauti, atsiskleisti bendroje veikloje, vis daugėjo – o šiandien jos jau pasvajoja, kad būtų šaunu susitikti daugiau nei vieną kartą per savaitę“.

Darbų autorės mielai demonstravo visiems besidomintiems, kaip gimsta paveikslai, pasakojo, kad idėjų semiasi tiek iš įvairių žurnalų, tiek iš savo kūrybingos fantazijos, džiaugėsi, kad turi prasmingą užsiėmimą ir galimybę reguliariai susitikti bei pabendrauti su panašiai į gyvenimą žvelgiančiomis bendraamžėmis.

KRS inf.