Vaikai diskutavo apie rūkymo žalą

SBĮ Kauno rajono socialinių paslaugų centras dalyvauja Vaikų ir jaunimo socializacijos įgūdžių ugdymo programoje ir vykdo partnerystės projektą su Saulėtekio A. Mackevičiaus pagrindine mokykla. Lapkričio 29 d. Kauno rajono socialinių paslaugų centro Šeimos gerovės skyriaus Vaikų dienos centro bei Visuomeninės organizacijos Domeikavos vaikų ir jaunimo centro „Neris“ vaikai lankėsi Saulėtekio A. Mackevičiaus pagrindinėje mokykloje su renginiu „Aš žinau, kodėl nerūkysiu niekada“. Šio renginio tikslas – atkreipti dėmesį į rūkymo sukeliamą žalą, vykdyti žalingų įpročių prevenciją.

Renginys prasidėjo projekto „Partnerystės projektas su Saulėtekio A. Mackevičiaus pagrindine mokykla“ veiklų pristatymu. Mergaičių šokių grupė „Kitokios“ atliko šokį, kurį padėjo paruoši Domeikavos gimnazijos moksleivės Gabija ir Ugnė. Vėliau trys „žurnalistės“ Aistė, Simona ir Augustė iš vaikų ėmė interviu apie rūkymą. Surinktą informaciją vaikai grupelėse perkėlė ant popieriaus lapų, pristatė visiems dalyviams ir aktyviai diskutavo apie rūkymo keliamą žalą žmogui ir aplinkai.

Renginio pabaigoje buvo apdovanoti drąsiausi, kūrybiškiausi ir aktyviausi vaikai, iniciatyviausia, šmaikščiausia ir jauniausių dalyvių klasė. Mokyklos pavaduotoja ugdymui Laimutė Vereckienė padėkojo už nuotaikingą programą, pasidžiaugė partnerystės projektu, palinkėjo sėkmės.

Vykdami namo vaikai buvo džiugiai nusiteikę ir nors visą kelią lijo, kelionę namo lydėjo juokas ir dainos.