Vaikai dalyvauja vasaros skaitymų programoje

OLYMPUS DIGITAL CAMERASBĮ Kauno rajono socialinių paslaugų centras įgyvendina Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos finansuojamą projektą „Garliavos vaikų dienos centras“. Jo tikslas – mažinti vaikų, augančių socialinės rizikos šeimose, socialinę atskirtį, organizuoti kūrybingo laisvalaikio ir užimtumo veiklas.

Garliavos vaikų dienos centre šurmulys nenutyla ir vasaros dienomis. Vykdydami įvairias veiklas, centras bendradarbiauja su Kauno rajono savivaldybės viešąja biblioteka, dalyvauja bibliotekos vaikų centro organizuojamoje vasaros skaitymų programoje „Nepaprastos vaikų atostogos bibliotekoje 2013 m.“

P1011971aVaikai nuo birželio mėnesio buvo kviečiami į stalo žaidimų popietes, skaitymus. Skaitydami Kęstučio Kasparavičiaus ir Linos Žutautės knygas, jie ne tik tobulino garsinio skaitymo įgūdžius, bet ir lavino intonaciją, kalbos išraišką, mokėsi klausyti. Šių autorių knygelės įvertintos knygų metų knygų rinkimuose, jose vaikai randa pamokančios gyvenimiškos patirties, tikroviškų gyvenimo istorijų. Vaikai kartu su bendraamžiais perskaitytų knygų įspūdžius perkėlė į bendrą piešinį, kuriame pavaizdavo knygų veikėjus. Liepos mėnesį susitikimai tęsėsi: vaikai rungtyniavo stalo žaidimų popietėje, skaitė Urtės Uliūnės knygą „Kitokia svirplelio diena“. Po kiekvieno renginio vaikai  apdovanoti prizais, įvertintos jų pastangos.

Vasaros skaitymų programoje Garliavos vaikų dienos centras dalyvaus ir rugpjūčio mėnesį.