Senjorai šypsojosi gražiausius gyvenimo tarpsnius prisiminę

OLYMPUS DIGITAL CAMERATarptautinės pagyvenusių žmonių dienos proga į Kauno rajono socialinių paslaugų centrą iš skirtingų rajono seniūnijų susirinkę senjorai nejaukiai jautėsi trumpai. Pakviesti prisiminti savo pačius gražiausius gyvenimo tarpsnius ir suskambus muzikai, visų akys sužibo.

Šiai dienai skirti renginiai visą mėnesį vyko seniūnijose. Baigiamoji ir jau tradicine tapusi šventė Centre tarsi apjungė juos. Prie išradingai obuoliais su sentencijomis kiekvienam svečiui papuoštų stalelių jaukiai susėdo tie, kuriems virš šešiasdešimt.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA„Šiandien mūsų mamų ir tėčių, senelių diena, – kalbėjo viena iš viešnių LR Seimo narė Raminta Popovienė. – Tai diena žmonių, kurie mums perduoda savo gyvenimišką patirtį ir kai sunkiausia yra šalia. Negalvokite šį vakarą apie rūpesčius, prisiminkite tai, kas kiekvieno jūsų gyvenime buvo gražiausia, pačias sėkmingiausias ir džiugiausias akimirkas“.

Senjorus šiltai sveikino ne vienerius metus jų rūpesčiais gyvenanti buvusi Kauno rajono savivaldybės socialinės paramos skyriaus vedėja, dabar Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Angelė Ščiukauskienė bei Socialinių paslaugų centro vadovė Lina Morozaitė. Dalyvavo direktoriaus pavaduotojas Kęstutis Povilaitis.

OLYMPUS DIGITAL CAMERAKardiologė Gražina Vasiliauskienė pasidalijo svarbiausiomis žiniomis apie sveiką gyvenimo būdą, priminė kaip saugoti sveikatą. Anot gydytojos, pats svarbiausias vaistas yra gera nuotaika.

„Dalyvaukite įvairiose veiklose, nenuobodžiaukite, šokite, dainuokite, šypsokitės ir tai bus teisingiausias kelias į gerą savijautą“, – linkėjo pritarimo plojimų sulaukusi gydytoja.

OLYMPUS DIGITAL CAMERASusirinkusiuosius linksmino Raudondvario kultūros centro kapela „Raudonpilis“, publika džiugiai sutiko Kulautuvos  „Šiloko“ vyrus.

Šaltinis: KRS inf.