Šeimos diena Šeimos gerovės skyriuje

20130515275 Gegužės 15-oji – Šeimos diena. Jungtinių Tautų organizacijos sprendimu ji minima nuo 1994 metų. SBĮ Kauno rajono socialinių paslaugų centro Šeimos gerovės skyriuje šiai dienai paminėti dvi savaites vyko įvairūs renginiai, veiklos ir akcijos.

Gegužės 13 d. Šeimos gerovės skyriuje, bendradarbiaujant su VO Domeikavos vaikų ir jaunimo centru “Neris”, lankėsi Hana Šumilaitė ir Voškonių vaikų teatro trupė, kuri parodė nuotaikingą spektaklį vaikams, taip pat buvo žaidžiami linksmi žaidimai. Renginyje dalyvavo Pagynės vaikų globos namų auklėtiniai bei Garliavos vaikų dienos centro vaikai.
DSCF2126 Tarptautinės Šeimos dienos belaukiant, Šeimos gerovės skyriaus Vaikų dienos centro vaikai kartu su skyriaus darbuotojomis bei VO Domeikavos vaikų ir jaunimo centru “Neris” vaikais iš popieriaus gamino įvairiaspalves gėles su palinkėjimais, skirtas ne tik šeimai, bet ir kiekvienam iš mūsų. Gegužės 15 d. po Domeikavos seniūniją išsibarstė vaikai, kurie visus sutiktus sveikino su Šeimos diena ir dovanojo savo gamintas gėles. Taip pat aplankytos Domeikavos seniūnija, gimnazija, biblioteka, ambulatorija, Trečiojo universiteto studentai.
DSCF1769Tarptautinei šeimos dienai paminėti vyko Pasakų popietė, kurios metu vaikai klausėsi pasakų, kalbėjosi, dalinosi mintimis bei svajonėmis apie šeimą. Vaikus labiausiai sujaudino ištrauka iš knygos “Gyveno kartą mamytė”, kurios autorė Eglė Venslovaitė. Taip pat organizuotas renginys „Mano šeima“, kurio metu vaikai piešė savo šeimas, svajones, lūkesčius bei norus, susijusius su šeima. Dideliame popieriaus lape buvo sudėti patys gražiausi ir nuoširdžiausi vaikų linkėjimai, skirti visoms esamoms ir būsimoms šeimoms.
DSCF1761