Savivaldybės šventė rajono mažiesiems

Pirmąją dieną po Atvelykio paminėti gražiausios pavasario šventės, pasidalyti džiugiomis emocijomis ir saulėtomis šypsenomis į Socialinių paslaugų centrą sugužėjo mažieji rajono gyventojai: šeimynose ir globos namuose augantys vaikai, dienos centrų lankytojai, vaikai iš socialinės rizikos šeimų, juos lydintys pedagogai, globėjai ir socialiniai darbuotojai.

Vos atvykusius vaikus pasitiko dvi „pelės“, iš spalvingų balionų prilanksčiusios žaislų ir papuošimų, be dovanos nepalikusios nei vieno mažojo lankytojo – netrukus salė čežėjo ir mirgėjo nuo pripučiamų šunelių ir gėlių. Su praėjusiomis Velykomis vaikus pasveikino Administracijos direktoriaus pavaduotoja Raminta Popovienė, palinkėjusi vaikams pačių pavasariškiausių įspūdžių paslaugų centre, ir kad tie įspūdžiai juos dar ilgai lydėtų sugrįžus į namus.

Nuostabų spektaklį susidomėjusiems vaikams pademonstravo „Teatriuko“ aktoriai: mažieji žiūrovai spindinčiomis akimis kartu dainavo daineles ir mielai įsijungė į scenoje vykstantį vaidinimą. O kokia gi šventė be dovanų? Po spektaklio salėje vaikams spalvingas knygas dalijo ir rajono meras Valerijus Makūnas, Socialinės paramos skyriaus vedėja Angelė Ščiukauskienė – vaikai jiems savo ruožtu teikė savo pačių padarytus velykinius suvenyrus.

KRS inf.