Rudens derliaus šventė Domeikavos vaikų ir jaunimo centre „Neris“

IMG_3592Ketvirtadienį, spalio 17 dieną, Domeikavos vaikų ir jaunimo centras „Neris“ kartu su SBĮ Kauno rajono socialinių paslaugų centro Šeimos gerovės skyriumi šventė įpusėjusį rudenį. Ta proga buvo surengta „Rudens derliaus šventė“. Šventės akcentais tapo rudens gėrybių stalai su duona, žolelių sviestu, namine duonos gira, daržovių troškiniu, obuolių pyragu. Dalyviai, norėdami pasivaišinti rudeninėmis gėrybėmis, turėjo sudalyvauti „protų mūšyje“ – atspėti ne vieną, gudriai suregztą mįslę, pasidalinti patarlėmis apie darbą ir duoną. Šventės šeimininkėmis buvo dvi pelės Miša (centro „Neris“ vadovė Dalia Vilkevičiūtė) ir Zita (Šeimos gerovės skyriaus vedėja socialiniams reikalams Rasa Bujienė).

IMG_3525Į surengtą šventę atvyko nuolatiniai draugai – Domeikavos policijos nuovados apylinkės inspektorius Gintaras Karlauskas, Kauno rajono komisariato prevencijos poskyrio specialistas Darius Joneikis, Kauno rajono socialinių paslaugų centro direktorė Lina Marozaitė, naujai įsikūrusios Raudondvario bendruomenės pirmininkė Jurga Petrauskienė, Kauno rajono jaunimo organizacijų sąjungos „Apvalusis stalas“ atstovas Donatas Smailys.

IMG_3568Šiais metais Domeikavos vaikų ir jaunimo centras „Neris“ švenčia 10 gyvavimo metų jubiliejų, todėl visos šventės ar renginiai dedikuojami gimtadieniui. Todėl šventėje taip pat dalyvavo Domeikavos vaikų ir jaunimo centras „Neris“  rėmėjai: bendruomenės atstovė Valda Niedvarienė, seimo nario Donato Jankausko padėjėja Regina Lukoševičienė. Visi atvykę į svečius atvežė ir dovanų: atšvaitų, knygų, saldainių. Kiekviena dovana praskaidrina ir atnaujina centro kasdieninę veiklą, kuri kasmet pasipildo vis naujais užsiėmimais. Šiais metais vėl džiaugiamės lipdydami molį, įvairiomis technikomis margindami įvairius gaminius, šokdami. Tikimės, kad prasidėjus ilgiems žiemos vakarams sušilsime veldami iš vilnos. Šiemet Domeikavos vaikų ir jaunimo centro „Neris“ vaikai džiaugiasi stalo futbolo stalu, kuris buvo įsigytas iš bendruomenei skirtų lėšų (gyventojų 2 procentų paramos).

IMG_3590Domeikavos vaikų ir jaunimo centro „Neris“ veikla neįsivaizduojama be nuolatinių veiklos rėmėjų. Tai Kauno rajono savivaldybės administracijos socialinės paramos skyrius, kuris skiria lėšų vieno socialinio darbuotojo pareigybei, taip pat LR Socialinės apsaugos ir darbo ministerija, finansuojanti centro veiklą pagal priemonę „Plėsti vaikų dienos centrus savivaldybėse, teikiant nestacionarias dienos socialinės priežiūros paslaugas vaikams ir šeimoms, įgyvendinant Vaiko gerovės 2013-2018 m. programos ir jos įgyvendinimo priemonių planą“. Džiaugiamės visais, kurie prisideda prie centro gyvavimo, prisimename kiekvieną, kuris bet kokia parama ar paslauga prisideda prie centro veiklų įgyvendinimo. Todėl tikimės susitikti kituose renginiuose ar šventėse, bendruomenės susitikimuose.