Rėmėjų parama džiugina socialinių paslaugų centro klientus

2010 metais Kauno rajono socialinių paslaugų centrą parėmė įmonės, kurios yra neabejingos žmonėms su negalia, pagyvenusiems žmonėms, bei vaikams. Rėmėjų parama galėjome nudžiuginti Kauno rajono gyventojus įvairių švenčių metu.

UAB „Aconitum“ įteikė papildų bei vitaminų, kurie buvo išdalinti vaikų dienos centrą lankantiems vaikams bei dienos socialinę globą gaunantiems asmenims. UAB „Teida“ pagal galimybes skyrė vonios kėdžių bei vežimėlių su atlenkiama paaukštinta nugaros atrama, kad pagerinti senyvo amžiaus žmonių buitį. UAB „Sanitas“ skyrė maisto papildų, kurie skirti stiprinti imuninę sistemą, gerinti medžiagų apykaitą. Jais džiuginome neįgaliųjų sporto šventėje dalyvavusius suaugusius bei į vaikų dienos centrų sporto šventę „Draugystė“ atvykusius vaikus. UAB „Medicata Filia“ buvo ypatingai dosni, jų suteiktos paramos užteko Kauno rajono suaugusiems bei vaikams pradžiuginti Kalėdų proga. Taip pat artėjančių švenčių proga mus nudžiugino AB „Puntukas“ paremdami vaikštynėmis.  

Labdaros ir paramos fondas „Maisto bankas“ bendradarbiaudamas su Kauno rajono socialinių paslaugų centru kartu siekia užtikrinti, kad parama maistu pasiektų sunkiausiai gyvenančius žmones.

Kauno Tauro Lions klubas parėmė Kauno rajono socialinių paslaugų centrą. Penkiasdešimčiai Kauno rajono socialinės rizikos šeimų vaikų pagal sudarytą sutartį bus nupirkti akinukai regėjimui pagerinti. Vaikai patys galės pasirinkti patinkančius akinukus, o okulistai ištirs vaikų akis ir parinks tinkamus lęšius. Tai puiki dovana vaikams Šv. Kalėdų proga. Garliavos vaikų dienos centrui padovanojo kompiuterį.

Labai džiaugiamės galėdami bendradarbiauti su rėmėjais ir tikimės, kad jų parama ir ateityje džiugins Kauno rajono socialinių paslaugų klientus.