Rajono mažieji pasitiko Tarptautinę vaikų gynimo dieną

Paminėti Tarptautinę vaikų gynimo dieną paskutinį gegužės penktadienį į Kauno rajono socialinių paslaugų centro salę sugužėjo visas būrys mažųjų rajono gyventojų – specialiųjų poreikių ir neįgalieji vaikai, Pagynės vaikų globos namų ir Nemuno krašto vaikų auklėtiniai, šeimynų globojami mažieji, Domeikavos ir Garliavos vaikų dienos centrų lankytojai.

Vėjo malūnėliais išpuoštoje scenoje vaikams dainavo talentingi DND studijos atlikėjai. Po smagaus koncerto dėdė policininkas – Kauno rajono policijos komisariato viešosios tvarkos skyriaus vyr. specialistas Darius Joneikis – bendravo su vaikais užduodamas klausimus apie saugų eismą, patyčių prevenciją, mokė, kaip elgtis susidūrus su telefoniniais sukčiais, o už teisingus vaikų atsakymus dalijo prizus.

Pademonstruoti savo sportinių įgūdžių ir supažindinti su kultivuojama sporto šaka pas vaikus atvyko Kauno rajono dziudo ir jojimo sporto mokyklos dziudo sportininkai. Čia pat, scenoje, jie demonstravo treniruočių pratimus, aikčiojantiems vaikams rodė pavyzdinius metimus, pasakojo apie dziudo istoriją ir pagrindines šio žaidimo taisykles bei principus.

Tačiau labiausiai į šventę atvykusius vaikus pradžiugino klouno Vytuko pasirodymas: linksmoje programėlėje, aktyviai bendraudamas su sale, klounas ne tik demonstravo magiškus triukus, bet ir vaikus supažindino su savo magiškaisiais padėjėjais – žiurkutėmis, jūrų kiaulyte, triušiuku ir „lietuviškąja papūga“ – vištele, kuri taip pat rodė savo akrobatinius sugebėjimus. Renginio pabaigoje Kauno rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Raminta Popovienė, sveikindama vaikus su artėjančia Tarptautine vaikų diena, sakė: „Kažkada, kai buvau tokia maža kaip jūs, mane nusivedė į cirką, ir ten pirmą sykį pamačiau dramblį. Įspūdis buvo toks didelis, kad to dramblio aš nepamiršiu visą gyvenimą. Manau, kad ir jūs niekada nebepamiršite šiandien sutiktos klouno Vytuko „lietuviškos papūgos“.

Atsisveikindami renginio organizatoriai linkėjo gražios vasaros ir kiekvieną mažąjį lankytoją apdovanojo saldžia dovanėle. O keturiems vaikams, renginio pradžioje ištraukusiems laimingus loterijos bilietus, atiteko ypatingi Aurelijos Makūnienės labdaros fondo dovanoti prizai – paspirtukai.

KRS inf.