Pristatyta Šeimos gerovės skyriaus vykdoma veikla

DSCF3526[1]SBĮ Kauno rajono socialinių paslaugų centro Šeimos gerovės skyriuje 2014 m. vasario mėnesio pabaigoje vyko susitikimas su Ramučių kultūros centro Domeikavos laisvalaikio salės organizatore. Šeimos gerovės skyriaus vedėja pristatė skyrių, supažindino su vykdoma veikla, patalpomis, ateities planais. Susitikimo metu buvo aptarti bendri renginiai, bendradarbiavimo sutarties pakeitimai ir kitos idėjos padėsiančios sustiprinti bendruomenę.

            Šių metų pirmasis bendras renginys jau įvyko š.m. kovo 4 d., tai Užgavėnių šventė. Šventės metu vyko šokiai, žaidimai, įvairios atrakcijos vaikams ir suaugusiesiems, šventės dalyviai vaišinosi arbata ir užkandžiais. Šventės akcentu tapo nuotaikinga Lašininio ir Kanapinio kova, prie kurios prisijungė ir būrys vaikų, padėję Kanapiniui įveikti Lašininį. Po šios linksmos ir visus įtraukusios kovos buvo uždegtas Užgavėnių laužas, kuriame sudegė ir Žiemos simbolis – Morė.

           DSCF3556[1] Pasiruošimo šiai šventei metu, Šeimos gerovės skyriaus Vaikų dienos centro ir Visuomeninės organizacijos Domeikavos vaikų ir jaunimo centro „Neris“ vaikai kartu su darbuotojomis gamino Užgavėnių kaukes ir kepė sausainius, kuriais vaišino šventės dalyvius. Pagamintos kaukės eksponuojamos Kauno specialiojoje mokykloje, kurioje mokosi vaikai turintys fizinę ir protinę negalią. Pagamintas kaukes nuvežė patys vaikai tuo pačiu norėdami aplankyti, susipažinti ir su mokykla, ir su joje besimokančiais mokiniais. Tikimės, kad tokie ir kiti dideli, bendri kūrybiniai darbai sustiprins bendruomenę ir joje esančias organizacijas.