Popietė,,Velykų belaukiant”

Šių metų kovo 29 d. Kauno rajono socialinių paslaugų centre vyko renginys Dienos socialinės priežiūros skyriaus paslaugų gavėjams ,,Velykų belaukiant”. Susirinkusius į renginį pasveikino Kauno rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Raminta Popovienė. Sveikindama ji džiaugėsi, kad Kauno rajone yra sukurta vieta, kurioje Kauno rajono žmonės gali susirinkti tam, kad galėtų plėtoti socializacijos galimybes, diskutuoti įvairiomis temomis, paįvairinti laisvalaikį.

Praktiniai užsiėmimai padeda užmiršti kasdienius rūpesčius, sveikatos problemas. Administracijos direktoriaus pavaduotoja pabrėžė bendros veiklos svarbą ir palinkėjo, kad renginyje užsimezgusi draugystė ir toliau plėtotųsi.

Renginyje netrūko puikios šventinės nuotaikos, gerų emocijų, šypsenų ir nuoširdžių žodžių. Dalyvės į namus išsinešė ne tik gerą nuotaiką, nauja marginimo technika numargintus margučius, bet ir dovanėles, kurias įteikė Kauno rajono socialinių paslaugų centro vadovė Lina Marozaitė, linkėdama gražių artėjančių švenčių.