Paminėta Kovo 11- ji

 Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo diena, visada išliks sutelktumo, ypatingo bendrumo ir kilnių idėjų simboliu. Tai diena, kai lietuvių tauta savo dvasia ir ryžtu susigrąžino Valstybę ir Laisvę. Susigrąžino galimybę kurti gyvenimą laisvoje šalyje.

           DSCF3566[1] Norėdami prisiminti tikėjimą Lietuva, tikėjimą savimi š.m. kovo 13 d. į SBĮ Kauno rajono socialinių paslaugų centro salę sugūžėjo vaikai iš įvairių Kauno rajono kampelių. Susirinko ne šiaip sau, susirinko į sporto šventę „Kovo 11-ąjai paminėti“. Sporto šventėje dalyvavo Šeimos gerovės skyriaus Vaikų dienos centro, Domeikavos vaikų ir jaunimo centro „Neris“ vaikai, vaikai iš Lapių seniūnijos bei Garliavos vaikų dienos centrą lankantys vaikai, kuris finansuojamas Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos lėšomis.

            DSCF3577[1]Pasiskirstę į komandas, pasipuošę komandiniais atributais, kurie atspindėjo Lietuvos vėliavos spalvas, prasidėjo komandų prisistatymas, tai komandos pavadinimas ir šūkis. Po prisistatymų vyko apšilimo mankšta bei greičio, vikrumo, ištvermę skatinančios įvairios rungtys. Džiugu, kad vienos komandos nare tapo ir savanorė iš Armėnijos, kuri savanoriauja Šeimos gerovės skyriaus Vaikų dienos centre.

2014 m. VDC renginys 017 Pasibaigus rungtims, visi buvo linksmi, su šypsena, geromis emocijomis, susiradę draugų ir bičiulių. Norisi pasidžiaugti, kad šiais metais sporto šventėje „Kovo 11-ąjai paminėti“ laimėjo draugystė ir visi dalyvavusieji buvo apdovanoti padėkos raštais ir saldžiomis dovanėlėmis.         Atsigręžę į praeitį ir nenumaldomą ryžtą patiems kurti dabartį ir ateitį, tikimės ir viliamės, kad ši graži šventė vyks kiekvienais metais ir taps tradicija.