Pabūkime kartu birželio 21-ąją

neigaliuju+sventes+plakatasKauno rajono socialinių paslaugų centras kiekvienų metų vasarą organizuoja žmonių su negalia sporto šventę – „Pabūkime kartu“. Šiais metais visi į šventę kviečiami birželio 21 d. (penktadienį) 11 val. Ežero g. 3, Kaunas.

 Aikštėje šalia Socialinių paslaugų centro nuo pat ryto rinksis entuziastai iš visų 25 rajono seniūnijų, pasiryžę nugalėti varžovus įvairiausiose rungtyse: šaudymo, rankos lenkimo, kamuolio metimo į krepšį, smiginio ir kitose. Krepšinio aikštelėje, kaip ir kasmet, talkins moterų krepšinio komandos „Hoptrans-Sirenos“ žaidėjos.

 Neigaliuju+sventes+anonsasIškilmingo šventės atidarymo metu žaidynių vėliavą įneš praėjusių metų nugalėtojai, dalyvius ir svečius sveikins žaidynių globėjas – meras Valerijus Makūnas. Rungtyse savo sportinį pasirengimą demonstruos ir seniūnai. Pernai nuotaikingose rungtyse sėkmingiausiai pasirodė Karmėlavos seniūnijos seniūnas.

 Po varžybų, kol teisėjai sumuos rezultatus, sportininkai ir sirgaliai bus kviečiami pasistiprinti jau tradiciniu tapusiu žaidynių patiekalu – koše.

2012 metų rungtynėse šauniausiais buvo pripažinti Karmėlavos neįgalieji, nuskynę pirmąją vietą didžiųjų seniūnijų kategorijoje. Karmėlaviškiams nusileido antroje ir trečioje vietose likę Garliavos miesto ir Raudondvario didžiųjų seniūnijų neįgalieji sportininkai. Mažųjų seniūnijų kategorijoje triumfavo čekiškiečiai, antroje ir trečioje vietose palikę Taurakiemį ir Rokus.

Šaltinis:krs info.