Obuolių pyragu kvepianti Pagyvenusių žmonių diena

Spalio 1-ąją, minint Tarptautinę pagyvenusių žmonių dieną, Kauno rajono socialinių paslaugų centre aidėjo muzika ir sveikinimo žodžiai – į savo šventę čia susirinko senjorai iš visų rajono seniūnijų. Kiekvieno svečio ant stalų laukė garuojanti arbata ir šviežutėlis rudeniškų obuolių pyragas – jo receptą kiekvienas panorėjęs galėjo persiskaityti šalia iškabintame didžiuliame lape.

Kauno rajono senjorus pasveikinti atvyko šiltai sutiktas meras Valerijus Makūnas, administracijos direktorius Ričardas Pudževelis. „Šiandien, gražios rudens šventės proga, man negėda stovėti prieš jus, nes visus pastaruosius metus rajone kryptingai ir atsakingai plėtėme socialines paslaugas, didinome jų prieinamumą net atokiausių rajono kampelių gyventojams – pagyvenusiems, neįgaliems žmonėms“, – kalbėjo rajono meras V. Makūnas.

Šypsotis, kartu padainuoti ir palinguoti senjorus kvietė renginio vedėja atlikėja Giulija ir dainininkas Romas Dambrauskas. O Garliavos senjorai pademonstravo parodomąją sveikatinimo programėlę su kamuoliais ir lazdomis. Socialinių paslaugų centro kineziterapeutė trumpoje paskaitėlėje priminė, kaip svarbu vyresnio amžiaus žmonėms judėti ir palaikyti fizinę formą.

Šaltinis: KRS inf.