Neįgalieji varžėsi atnaujintoje sporto salėje

Atnaujinta Socialinių paslaugų centro sporto salė jau atvira Kauno rajono neįgaliesiems – čia surengtas Kalėdinis turnyras. Daugiau nei šimtas entuziastų iš dešimties seniūnijų išbandė savo vikrumą, sumanumą ir taiklumą. Nors rungtynės buvo draugiškos, susirinkusieji rungėsi nuoširdžiai ir atkakliai, ,,sirgo“ kaip įprasta varžybose.
Pasiskirstę į komandas, neįgalieji varžėsi metimo į krepšį rungtyje ir estafetėje ,,Kelionė per pelkę“. Susumavus rezultatus paaiškėjo, kad,  pateisindami komandos pavadinimą, nugalėjo Sumanūs lokiai.
Turnyro dalyvius pasveikino Kauno rajono savivaldybės meras Valerijus Makūnas, Socialinės paramos skyriaus vedėja Angelė Ščiukauskienė, Socialinių paslaugų centro direktorė Raminta Popovienė, Kauno rajono neįgaliųjų draugijos pirmininkė Lidija Morkūnienė. Į šventę taip pat atvyko  ir Lietuvos neįgaliųjų sporto federacijos prezidentas Anatolijus Čiupkovas su partneriais iš Olandijos. Visi jie turnyro dalyviams atgabeno dovanų.
Neįgalieji, pasiryžę popietę praleisti sportiškai ir sveikai, Socialinių paslaugų centre dar buvo pamaloninti kultūrine programa: Karmėlavos neįgaliųjų draugijos kolektyvo moterys padovanojo kaubojišką šokį, Babtų folklorinis ansamblis ,,Vėrupė“ ir jo vadovė Jurgita Totilienė – puokštę dainų, o Lietuvos neįgaliųjų krepšinio vežimėliais rinktinės nariai pademonstravo šio žaidimo subtilybes.
Kalėdinį turnyrą Kauno rajono neįgaliesiems surengė Socialinių paslaugų centras, Kauno rajono neįgaliųjų draugija ir Kauno rajono savivaldybės administracijos Kultūros, šveitimo ir sporto skyrius.

Pastaba: daugiau nuotraukų yra galerijoje.

www.krs.lt inf.