Septyniolikta Kauno rajono seniūnijų žmonių su negalia sporto šventė ,,Pabūkime kartu“

neigalieji+pirma+nuotrauka+mazaBirželio 21 dieną Kauno rajono socialinių paslaugų centre vyko septyniolikta Kauno rajono seniūnijų žmonių su negalia sporto šventė ,,Pabūkime kartu“. Dalyviai rungėsi šaudymo, smiginio, rankos lenkimo, greitųjų šaškių ir šachmatų, metimo į krepšį, lenktynių rankiniuose ir elektriniuose vežimėliuose rungtyse.

 

 

neiglieji+sachmatai+maza_1

Sporto šventėje dalyvavo 360 dalyvių iš visų dvidešimt penkių seniūnijų komandų. Didžiųjų seniūnijų grupėje stipriausi, kaip ir kasmet, buvo karmėlaviškiai. Antrąją vietą iškovojo Garliavos seniūnija, trečiąją – Vilkijos apylinkių seniūnija. Tarp mažųjų seniūnijų nepralenkiami buvo čekiškiečiai, nedaug nuo jų atsiliko batniaviečiai, o su bronza iš šventės grįžo Rokų seniūnijos atstovai. Populiariausios sporto šakos – smiginis ir mėtymas į krepšį. Rankos lenkimą neįgaliųjų sporto šventėje išmėgino net 10 moterų.

neigalieji+sautuvai+maza_2

Rungtis organizuoti talkino Kauno rajono moterų krepšinio komandos „Sirenos“ žaidėjos.Kasmet rengiamos individualios seniūnų rungtys. Šį kartą seniūnai lazdele stumdė kamuoliukus.

Pirmąją vietą iškovojo Linksmakalnio seniūnas Vaclovas Žvirblis, antrąją – Vilkijos apylinkių seniūnas Arūnas Bačiūnas, o trečiosios vietos prizininku liko Batniavos seniūnas Vytautas Astromskas.

neigalieji+su+meru+maza_3

Pasveikinti, pabendrauti, įteikti prizus į šventę atvyko gausus būrys svečių: šventės globėjas Kauno rajono savivaldybės meras Valerijus Makūnas, LR Seimo nariai Raminta Popovienė ir Antanas Nesteckis, Administracijos direktorius Ričardas Pudževelis, jo pavaduotoja Angelė Ščiukauskienė, Socialinės paramos skyriaus vedėja Margarita Venslovienė.Specialų prizą – ekskursiją į Seimą – už originaliausiai pasipuošusią komandą įsteigė Seimo narė Raminta Popovienė. Jį laimėjo Garliavos apylinkių seniūnija.

neigalieji+ranku+lenkimas+maza_4Šventės dalyviai buvo vaišinami kareiviška koše, klausėsi Raudondvario kapelos instrumentinės grupės „Raudonpilis“, Kulautuvos kultūros centro vyrų vokalinio ansamblio „Šilokas“ ir „Pusbrolių Aliukų ir sesutės Silvijos“ koncerto.

 Šaltinis: KRS inf.