Kai mūsų širdys plaka išvienĮ Karmėlavos gimnazijos stadioną 2011 m. rugpjūčio 5 d. 11 val. sugūžėjo vaikai ir jaunuoliai nuo 7 iki 16 metų. Ten vyko Sveikatos apsaugos ministerijos koordinuojamas renginys ,,Kai mūsų širdys plaka išvien“.

Šio renginio idėja – skatinti vaikų, kuriems reikalinga globa bei pagalba užimtumą, fizinį aktyvumą, gražius tarpusavio santykius. Tikimasi kuo daugiau vaikų sudominti aktyvia fizine veikla bei įvairiomis laisvalaikio užimtumo formomis.

Kauno rajono seniūnijų: Garliavos dienos centro kolektyvas, Garliavos apylinkių, Alšėnų, Babtų, Čekiškės, Panevėžiuko, Karmėlavos vaikai ir jaunimas atvyko išbandyti savo gebėjimus krepšinio aikštelėje, turiningai ir fiziškai aktyviai praleisti laisvalaikį.

Pasipuošę dovanotais įvairiaspalviais marškinėliais, susiskirstė į komandas skirtingose amžiaus grupėse: 7 – 12 m. ir 13 – 16 m.

Vieni žaidė, kiti buvo aktyvūs sirgaliai. Viso renginio metu vaikai palaikė savo draugus, kaip tikri krepšinio fanai. Renginyje buvo sukurta maloni sportinė atmosfera.

Smagu buvo stebėti sportiškai azartiškus ir draugiškai nusiteikusius rungtynių dalyvius. Oras puikus, energija ir entuziazmas neišblėso viso renginio metu.

Renginį vainikavo padėkos, diplomai ir apdovanojimai. Sėkmė vykti į baigiamąjį renginį 2011 m. rugpjūčio 11 d. Jonavoje, nuotykių parke “Lokės pėda” nusišypsojo Karmėlavos vyresnių berniukų komandai.