Išvyka į šventę „Tau, Vilniau!“

Septintąjį kartą 2011 m. rugsėjo 4 d. vykusi    tradicinė šventė „Tau, Vilniau!” – respublikinė        neįgaliųjų darbų paroda – mugė ir koncertas subūrė apie 2 tūkst. dalyvių. Iš jų – per 1,5 tūkst. žmonių su negalia iš daugiau kaip šimto neįgaliųjų organizacijų, tarnybų.

Šventė „Tau, Vilniau!“ – respublikinė neįgaliųjų darbų paroda-mugė ir koncertas yra masinis, daugiaplanis kultūros renginys, skirtas neįgaliųjų ir sveikųjų žmonių suartėjimui, bendradarbiavimui. Visus susirinkusius pasveikino ministras D. Jankauskas. Savo palinkėjimus išsakė socialinės apsaugos ir darbo viceministras Dalius Bitaitis.

Koncertuose pasirodė virš 30 neįgaliųjų meno saviveiklos kolektyvų, kurie paruošė muzikos, šokio, pantomimos, teatro, imituojamosios dainos ir kitus pasirodymus. Visą renginį nuotaikingai užbaigė jungtinė neįgaliųjų nacionalinio „Spalvų muzikos“ orkestro ir diksilendo „Sweetband“ (vadovas Karolis Pratkus) programa.

Į šventę „Tau, Vilniau!” Kauno rajono socialinių paslaugų centro skirtu autobusu vyko Kauno rajono Garliavos ir Vilkijos neįgaliųjų draugijos, Karmėlavos Dienos centro neįgaliųjų kolektyvas, Kauno krašto neįgaliųjų sąjunga ir Aklųjų draugija. Karmėlavos neįgaliųjų draugija aktyviai dalyvavo mugėje, prekiavo savo pačių rankomis pagamintais gaminiais. Nelės Zakarevičienės (Karmėlavos seniūnija) paveikslai pagaminti iš karoliukų susilaukė didelio susidomėjimo.

Šventėje „Tau, Vilniau!” dalyvavę neįgalieji iš Kauno rajono namo parsivežė daug gerų įspūdžių, pasisėmę kūrybinių idėjų, kupini ryžto imtis naujos veiklos.