Įsigaliojo pasikeitimai dėl techninės pagalbos neįgaliesiems

NUO 2014 M. GEGUŽĖS 1 DIENOS ĮSIGALIOJO PASIKEITIMAI DĖL APRŪPINIMO RANKOMIS AR AUTOMATIŠKAI REGULIUOJAMOMIS LOVOMIS, NAKTIPUODŽIO KĖDUTĖMIS, VAIKŠTYNĖMIS SU STALIUKU

     Techninės pagalbos neįgaliesiems centro Kauno skyrius arba SBĮ Kauno rajono socialinių paslaugų centras asmenis aprūpina naujomis, atnaujintomis ar paramos būdu gautomis rankomis ar automatiškai reguliuojamomis lovomis, naktipuodžio kėdutėmis ar vaikštynėmis su staliuku.

         Asmuo, sutikęs įsigyti Techninės pagalbos neįgaliesiems centro Kauno skyriaus arba SBĮ Kauno rajono socialinių paslaugų centro siūlomą lovą, išskyrus gautą paramos būdu, į Techninės pagalbos neįgaliesiems centro Kauno skyriaus atsiskaitomąją sąskaitą sumoka:

  • 150 litų įmoką už rankomis reguliuojamą lovą;
  • 250 litų įmoką už automatiškai reguliuojamą lovą.

            Grąžinus rankomis arba automatiškai reguliuojamą lovą, praėjus ne daugiau kaip 12 mėn. nuo lovos išdavimo asmeniui dienos, Techninės pagalbos neįgaliesiems centro Kauno skyrius grąžina asmeniui ar jo paveldėtojams arba asmeniui, pasirašiusiam aprūpinimo techninės pagalbos priemonėmis sutartį:

  • 50 litų už rankomis reguliuojamą lovą;
  • 100 litų už automatiškai reguliuojamą lovą.

Grąžinus rankomis arba automatiškai reguliuojamą lovą, praėjus daugiau kaip 12 mėn. nuo jos išdavimo asmeniui dienos, įmoka negrąžinama.

Asmuo, sutikęs įsigyti Techninės pagalbos neįgaliesiems centro Kauno skyriaus arba SBĮ Kauno rajono socialinių paslaugų centro siūlomą naktipuodžio kėdutę, ar vaikštynę su staliuku, sumoka į Techninės pagalbos neįgaliesiems centro Kauno skyriaus atsiskaitomąją sąskaitą:

  • 20 litų įmoką už naktipuodžio kėdutę;
  • 30 litų įmoką už vaikštynę su staliuku.

Naktipuodžio kėdutės ar vaikštynės su staliuku, kai jos tampa nebereikalingos arba netinkamos naudoti, švarios, tvarkingos ir sukomplektuotos grąžinamos Techninės pagalbos neįgaliesiems centro Kauno skyriui arba SBĮ Kauno rajono socialinių paslaugų centrui. Grąžinus naktipuodžio kėdutę ar vaikštynę su staliuku įmoka asmeniui negrąžinama.