Įgyvendiname Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos finansuojamą projektą „Garliavos vaikų dienos centras“

SBĮ Kauno rajono socialinių paslaugų centras įgyvendina Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos finansuojamą projektą „Garliavos vaikų dienos centras“, kurio tikslas – mažinti vaikų, augančių socialinės rizikos šeimose, socialinę atskirtį, organizuoti kūrybingo laisvalaikio ir užimtumo veiklas.

DSC00409Spalio mėnesį minima Pasaulinė gyvūnų globos diena. Vaikams buvo iš anksto užsiminta apie po kelių dienų jų laukiantį siurpizą. Spalio 23 d. Garliavos vaikų dienos centrą lankančius vaikus aplankė šunų dresavimo mokyklos „Nuaras“ mokiniai: vokiečių aviganis Kira ir belgų aviganis Toris. Jų šeimininkės Eglė ir Kamilė papasakojo apie šunų auginimą, dresavimą, įpročius bei pomėgius. Kira ir Toris parodė įvairias išmoktas komandas, liepiant šeimininkėms. Vėliau ir patys vaikai dalyvavo šunų demonstruojamuose cirko numeriuose. Šunys, kaip tikri cirko artistai, po kiekvieno pasirodymo numerio laukė aplodismentų. Eglės ir Kamilės teigimu, jų šunys yra apmokyti ir nekelia grėsmės aplinkai. Vaikai galėjo šunis liesti, glostyti, užduoti jų šeimininkėms visus rūpimus klausimus apie priežiūrą.

DSC00421Padėkoję svečiams, pilni emocijų vaikai puolė perkelti savo įspūdžius į popieriaus lapą. Vaikų išgyventos teigiamos emocijos ir galimybė gyvūnus pažinti iš arti, juos pamilti ir suprasti praplės galimybę atsakingai rūpintis gyvūnais.