Draugystės popietė

SBĮ Kauno rajono socialinių paslaugų centras įgyvendindamas  LR Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos finansuojamą tęstinį projektą „Garliavos vaikų dienos centras“, Kauno rajono vaikams organizuoja užimtumą, išvykas, susitikimus. Tarptautinės vaikų gynimo dienos išvakarėse Garliavos vaikų dienos centrą lankantys vaikai vyko į susitikimą su Lietuvos Samariečių bendrijos Kauno skyriaus vaikų dienos centru „Užuovėja“. Susitikimas vyko gamtoje prie Kauno marių. Vaikai  susidraugavo, žaidė įvairius komandinius žaidimus, vaišinosi ledais ir kitais skanumynais. Draugystė ir abipusis geranoriškumas leido patirti laimėjimo džiaugsmą, padedant ir palaikant vienas kitą. Vaikams buvo didžiulė staigmena, kai jiems bežaidžiant pasigirdo garsus motociklų variklių gausmas ir į aikštelę įvažiavo septyni baikeriai. Vaikai džiūgaudami apžiūrinėjo motociklus, fotografavosi, klausinėjo apie jų galingumą, matavosi šalmus, norintys galėjo pasivažinėti su motociklu.

Baikerių vardu Birutė ir Edmundas Paulauskai įteikė vaikams dovanėles, o vaikai atsidėkodami apdovanojo baikerius iš popieriaus lankstytomis gulbėmis.

Dėkojame Birutei ir Edmundui Paulauskams už draugystės popietę,  už rūpestį ir geranoriškumą padedant atskleisti mažus ir didelius vaikystės džiaugsmus.