Akcija Šeimos gerovės skyriuje Domeikavoje

DSCF3722[1]SBĮ Kauno rajono socialinių paslaugų centro Šeimos gerovės skurius š. m. gegužės 22 d. vykdė nuotaikingą akciją „Vėjo malūnėliai“, skirtą Šeimos mėnesiui. Akcijos metu vaikai kartu su Šeimos gerovės skyriaus darbuotojais iš spalvoto popieriaus gamino vėjo malūnėlius, kuriuos dalino gatvėje sutiktiems praeiviams, taip skatindami prisiminti brangiausius ir artimiausius žmones – savo šeimą –  ir bent trumpam pamiršti kasdienius rūpesčius.

DSCF3723[1]Gegužės 15-oji –  Tarptautinė šeimos diena. Jungtinių Tautų organizacijos sprendimu ji minima nuo 1994 metų. Gegužės mėnuo – šeimos mėnuo. Šeimą dažniausiai apibrėžiame, kaip giminystės ryšiais susietą žmonių grupę, kurią sudaro tėvai ir vaikai, o plačiąja prasme – ir seneliai, anūkai bei kiti giminaičiai. Tačiau šeima taip pat yra ir vertybė, svarbi visai visuomenei, vaiko socializacijos, ugdymo aplinka. Šeima mūsų gyvenime užima labai ypatingą vietą, kurioje mes formuojamės, augame, tobulėjame, atsipalaiduojame.

DSCF3724[1] Akcija „Vėjo malūnėliai“ sukėlė daug teigiamų emocijų ne tik praeiviams, bet ir Šeimos gerovės skyriaus Vaikų dienos centro vaikams bei kolektyvui. Tarptautinės šeimos dienos proga praeiviams linkėjome stiprybės, kantrybės puoselėjant, tausojant, saugojant šeimą.