Akcija „Padovanok rudeniui šypseną“

DSCF3397[1]SBĮ Kauno rajono socialinių paslaugų centro Šeimos gerovės skyrius š. m. lapkričio 18 d. vykdė nuotaikingą akciją „Padovanok rudeniui šypseną“, kurios tikslas – skatinti žmones džiaugtis akimirka ir atrasti gražių dalykų kasdienėje veikloje. Akcijos metu Šeimos gerovės skyriaus Vaikų dienos centrą ir Domeikavos vaikų ir jaunimo centrą „Neris“ lankantys vaikai kartu su vadovais iš popieriaus karpė besišypsančius veidukus su palinkėjimais, kuriuos dalino gatvėje sutiktiems praeiviams, taip skatindami juos džiaugtis šia akimirka ir bent trumpam pamiršti kasdienius rūpesčius.

            DSCF3383[1]Kasdienėje veikloje mes atliekame daugybę darbų, įprastų veiksmų, kurie dažnai yra tapę rutina ir ne tik nedžiugina, o atvirkščiai – sukelia susierzinimą, nepasitenkinimą, nuobodulį, nusivylimą ir kitas neigiamas emocijas, o niūrūs ir apniukę rudens orai neretai dar labiau sustiprina neigiamus jausmus. Todėl kaip įmanydami įvairiais būdais stengiamės atitrūkti nuo rutinos. Tačiau retai pagalvojame, jog tai padaryti visai paprasta ir dažnai nereikia didelių pastangų, pakanka tik apsidairyti ir pastebėti dalykus, kurių paprastai skubėdami nepastebime – gražiai išmargintus rudeninius lapus, raudonskruosčius obuolius sode, mažus rasos lašelius voratinklyje, smulkią monetą, rastą ant grindinio arba mažus kasdienio gyvenimo džiaugsmus, tokius kaip obuolių pyrago kvapas virtuvėje.

            Akcija „Padovanok rudeniui šypseną“ sukėlė daug teigiamų emocijų ne tik praeiviams, bet   patiems vaikams. Po akcijos sugrįžę ir prie arbatos puodelio susėdę vaikai dar ilgai dalinosi džiaugsmu, įspūdžiais ir gera nuotaika.